Veľká spokojnosť rýchle dodanie tovaru

Za tým KetoMix, Katka.

Objednavala som v akcii 2+1 zadarmo ale dostala som iba dve balenia, inak v poriadku

Reakcia obchodu KetoMix

velmi se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti ohledně chybějícího produktu v objednávce. Prosím, kontaktujte naši zákaznickou linku s reklamačním požadavkem, obratem s Vámi vše vyřešíme.

Předem děkuji.

všetko o.k., nevýhody žiadne

Za tým KetoMix, Katka.

Zamietli nakup na tri solatky
    Aj ked to ponukali ako jednu z moznosti
    Nevyjadrili sa viac k dovodom, alebo moznostiam inym

Reakcia obchodu KetoMix

Majka, pokud jste zvolila platbu na splátky a byl Vám zamítnut, bohužel nebyl schválen společností ,,Ahoj", která tuto možnost nabízí.
    V emailu jsme Vás o této skutečnosti informovali a nabídli možnost změny platby na dobírku, či převod.

• Rychlo dodane som spokojna

Napoje mi velmi chutia,moje oblubene kokos a caramel,kava super

Reakcia obchodu KetoMix

Zuzano, mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Velmi nás těší, že jste s proteinovým koktejlem spokojená a vyhovuje Vám. :-)

• Bezproblémové objednávanie, rýchle dodanie

Reakcia obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. :-)

• spoľahlivý zákaznícky servis

Krásný den, Lucia,

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Pokud by jste cokoliv potřebovala, naše poradkyně jsou tu pro Vás.
    Přeji mnoho úspěchů s dietou!

som veľmi spokojná

Za tým KetoMix, Katka.

úprimne...neveril som, lebo som už vyskúšal veľmi veľa diét a žiadna nebola úspešná. No tu klobúk dolu...mal som okolo 114 kíl a dnes mám krásnych 96 a je to skvelé. Je tiež pravda, že bez pomoci Vašej pracovníčky p. Karolíny , / Neviem aké má priezvisko/ by som to asi nezvládol, tak z veľkej časti to bola i jej zásluha. Začo jej touto cestou veľmi pekne ďakujem. Všetko som s ňou konzultoval opakujem bez jej pomoci by to určite nebolo zdárne. Naviac je veľmi milá a ústretová, vo všetkom sa snaží poradiť a pomôcť a bolo to úspešné. A áno doporučujem všetkým ktorí chcú skutočne si upraviť svoju postavu...na druhej strane, je treba určitá trpezlivosť a poctivosť voči tejto diete....to určite! Teraz na doporučenie p. Karoliny si dávam krátku pauzu a po krátkej dobe, začnem znovu a pokúsim sa dostať ešte níž....držím všetkým palce a prajem všetko dobrééé.....Eduard

Hezký den, Eduarde,

mnohokrát děkujeme za Vaši krásnou a obsáhlou recenzi.
    Jsme velmi rádi, že Vám právě naše dieta vyhovuje a jste s ní spokojen. Paní Karolíně ráda pochvalu vyřídím! :-)

Za tým KetoMix, Katka.

Tovar mi nedorazil nemôžem ešte hodnotiť

Reakcia obchodu KetoMix

Krásný den, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu po užívání produktů. :-)
    Děkujeme.

Za tým KetoMix, Katka.

• Super. Som veĺmi spokojná.

Za tým KetoMix, Katka.

Jedlá sú chutné, až na polievky, tie nemusím, ale to je asi vec vkusu a chuti.
    Komunikácia s obchodom tiež dobrá, až na dĺžku dodania. Uvedené je, že do 3 pracovných dní, čakala som týždeň, ale ináč v pohode.

Reakcia obchodu KetoMix

Mnohokrát děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Za tým KetoMix, Katka.

Rýchle vybavenie objednávky a rýchle dodanie tovaru ....

Reakcia obchodu KetoMix

Mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.

Ešte som nevyskúšal.

• Rychle vybavenie

Skúsenosti dobre som spokojná

Reakcia obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. :-)

• Jednoducho vsetko super

Reakcia obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.

• Nachos chuťovo ok
    • Kakaové sušienky mi nechutili, samá umelina a veľmi tvrdé...
    • Krekry šunka a syr nechutili ani ako šunka, ani ako syr. Veľmi zlá chuť a sklamanie.

Reakcia obchodu KetoMix

Zuzko, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

• online
    • časté akcie
    • dve rozdielne objednávky v jednej krabici
    • vôbec nedajú vedieť ktorý produkt zamenili ak niečo nebolo na sklade
    • sušené mäso je buď to tvrdé, alebo nechutné

Dva balíčky boli v balíku spolu, neoddelené ničím, a bez sprievodného zoznamu, takže bolo potrebné ísť podľa stránky online. Taktiež, nikde nebolo oznámené alebo písané, že nahradili isté veci: polievka, sušené mäso, lupienky. Bolo to v rovnakom počte, čo sa dalo očakávať. Sušené mäso 'mladý býčok' bolo nemožné uhýzť, ale to je v poriadku nakoľko bolo extrémne nechutné.

Dobrý den, Jayne,

u výhodných balíčku je vyznačeno, že si vyhrazujeme právo na změnu příchutí produktů v balíčku dle aktuálních skladových zásob.
    Co se týče masa, prosím, byla by jste tak ochotna a kontaktovala naši zákaznickou podporu? Můžeme vyřešit jeho reklamaci.

Děkuji za Vaši spolupráci.